- ZTE

Цена
€37 32 / 72 99 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Обща мощност (RMS) (W) | 3 W |
| Захранване | Батерия |
| Цвят | Черен |
| Честотен диапазон | 100 Hz - 20 kHz |
| Включен субуфер | Не |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Преносими |
| Тегло | 0.10кг |
Колонки ZTE XBS958 Bluetooth – Компактен стерео звук
Насладете се на богат стерео звук с колонките ZTE XBS958 Bluetooth. С мощност 2x 1.5W и безжична връзка, тези компактни високоговорители са идеални за музика, разговори и мултимедия в движение.
Ключови Предимства
- Безжична свобода — Bluetooth връзката ви позволява да стриймвате от всяко съвместимо устройство без кабели.
- Стерео звук — Двойните 1.5W драйвери осигуряват чист и балансиран звук за потапящо слушане.
- Преносим дизайн — Компактни и леки, лесни за носене навсякъде.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Конфигурация | 2.0 |
| Тип на връзката | Bluetooth |
| Обща мощност (RMS) | 3 W |
| Захранване | Батерия |
| Цвят | Черен |
| Bluetooth версия | 5.0 |
| Дистанционно управление | Не |
| RGB подсветка | Не |
| Предназначение | Преносими |
Какво има в кутията
- Колонки ZTE XBS958 (чифт)
- USB кабел за зареждане
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.








